Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Programátor/ka se specializací na nábytek, Písek

Pozice:
Programátor/ka se specializací na nábytek
Zaměstnavatel:
Interiery - Říha s.r.o.
IČO:
28146760
Oblast (okres, kraj):
Písek
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Náplň práce: kreslení nábytku v programu, kdy technologii vytváří program, programování nábytkových dílců pro opracování (formátování, CNC),
Požadavky: vzdělání v oboru a praxe s výrobou nábytku je nutností, technické znalosti, znalost čtení technických výkresů a výrobní dokumentace, znalost práce na PC, nutná znalost češtiny.
Nabízíme: zajímavou práci v přátelském kolektivu ve firmě s dlouholetou tradicí, možnost stabilního zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení za odvedenou práci,
Doba je od 6:00 h do 14:45 h včetně přestávek.
Kontakt: Říha Martin, tel.: 777 334 469, e-mail: riha@interiery-riha.cz nebo osobně na uvedené adrese.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Martin Říha
Telefon:
777 334 469
Počet zobrazení inzerátu:
874×